Tradiční přátelský fotbalový zápas proti škole Erich-Kästner

Jasný výsledek 5:1 proti škole Ericha Kästnera

Stejně jako v předchozích letech se uskutečnil přátelský fotbalový zápas mezi Hundertwasserovou školou a školou Ericha Kästnera.

Byli jsme hosty ve škole Ericha Kästnera. Děti se na zápas těšily a měly velkou motivaci odčinit loňskou porážku. Chlapci z HWS byli od začátku dominantní a po několika nevyužitých šancích vstřelili první gól, který byl velmi oslavován. V dalším průběhu utkání si chlapci z HWS vytvářeli také jasné šance a proměňovali je v góly. V poločase to bylo jasných 5:0 pro chlapce z HWS.

O poločasové přestávce si všechny děti pochutnaly na výborné zmrzlině 🙂

Ve druhém poločase se chlapci z Erich-Kästnerovy školy snažili vytvořit si větší tlak. Chlapci z HWS však tlaku odolali, a tak škola Erich-Kästner vstřelila pouze gól útěchy prostřednictvím sporné penalty. Po závěrečném hvizdu svítilo na ukazateli skóre 5:1 pro Hundertwasser School. Odveta byla úspěšná.

Hra byla velmi spravedlivá, takže rozhodčí neměl mnoho práce.

Po zápase měly děti z obou týmů čas na vzájemné hry na školním hřišti, než se chlapci z HWS vydali zpět do školy.