Hagyományos barátságos labdarúgó mérkőzés az Erich-Kästner iskola ellen

Egyértelmű 5:1 az Erich - Kästner iskola ellen

A korábbi évekhez hasonlóan barátságos labdarúgó-mérkőzésre került sor a Hundertwasser-iskola és az Erich - Kästner-iskola között.

Az Erich - Kästner iskolában voltunk vendégek. A gyerekek nagyon várták a mérkőzést, és nagyon motiváltak voltak, hogy jóvá tegyék a tavalyi vereséget. A HWS fiúk a kezdetektől fogva domináltak, és néhány kihagyott lövés után ők szerezték az első gólt, amit nagyon megünnepeltek. A mérkőzés további részében a HWS fiúk is tiszta lehetőségeket alakítottak ki és gólra váltották azokat. A félidőben egyértelmű 5:0 volt a HWS fiúk javára.

A félidőben minden gyereket finom fagylalttal vendégeltek meg 🙂 .

A második félidőben az Erich-Kästner iskola fiai próbáltak nagyobb nyomást gyakorolni. A HWS fiúk azonban ellenálltak a nyomásnak, így az Erich-Kästner iskola csak egy vitatott büntetőből szerzett vigaszgólt. A végső sípszó után az állás 5:1 volt a Hundertwasser Iskola javára. A visszavágó sikeres volt.

A játék nagyon igazságos volt, így a bírónak nem sok dolga volt.

A mérkőzés után a két csapat gyermekei együtt játszottak az iskola udvarán, mielőtt a HWS fiúk visszamentek volna az iskolába.

Nagyszerű délelőtt volt a gyerekek számára.