Traditsiooniline sõpruskohtumine jalgpalli Erich-Kästneri kooli vastu

Selge 5:1 Erich - Kästneri kooli vastu

Nagu varasematel aastatel, toimus ka seekord sõprusmäng Hundertveeri kooli ja Erich Kästneri kooli vahel.

Olime külalised Erich - Kästneri koolis. Lapsed ootasid põnevusega mängu ja olid väga motiveeritud, et eelmise aasta kaotust tasa teha. HWS-i poisid domineerisid algusest peale ja pärast paari vahelejäänud lööki lõid nad esimese värava, mida palju tähistati. Mängu edasisel ajal lõid HWSi poisid ka selgeid võimalusi ja muutsid need väravateks. Poolajaks oli seis selgelt 5:0 HWS-i poiste kasuks.

Poolajal said kõik lapsed maitsvat jäätist 🙂 .

Teisel poolajal üritasid Erich-Kästneri kooli poisid rohkem survet avaldada. Kuid HWS-i poisid pidasid survele vastu, nii et Erich-Kästneri kool sai vaid vastuolulise penalti abil lohutusvärava. Lõppvilepuhkemisel oli seis 5:1 Hundertwasseri kooli kasuks. Revansivõit oli edukas.

Mäng oli väga aus, nii et kohtunikul oli vähe tegemist.

Pärast mängu oli mõlema võistkonna lastel aega omavahel kooli mänguväljakul mängida, enne kui HWSi poisid suundusid tagasi kooli.