Традиційний товариський футбольний матч зі школою Еріха Кестнера

Переконливий рахунок 5:1 проти школи Еріха - Кестнера

Як і в попередні роки, відбувся товариський футбольний матч між школою Хундертвассер та школою Еріха-Кестнера.

Ми були в гостях у школі Еріха-Кестнера. Діти з нетерпінням чекали на гру і були дуже мотивовані, щоб компенсувати минулорічну поразку. Хлопці HWS домінували з самого початку і після кількох пропущених м'ячів забили перший гол, який багато святкували. У подальшому ході гри хлопці HWS також створювали чіткі моменти і втілювали їх у голи. На перерву рахунок був 5:0 на користь хлопців HWS.

У перерві матчу всіх дітей пригостили смачним морозивом 🙂.

У другому таймі хлопці зі школи Еріха Кестнера намагалися створити більший тиск. Але хлопці HWS витримали тиск, так що школа Еріха-Кестнера змогла забити лише втішний гол за допомогою суперечливого пенальті. Після фінального свистка рахунок став 5:1 на користь школи Хундертвассер. Реванш був успішним.

Гра була дуже чесною, тому арбітр не мав багато роботи.

Після гри діти з обох команд мали час пограти один з одним на шкільному майданчику, перш ніж хлопці з HWS повернулися до школи.